Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5