Titles you rated
My♡PuppyRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
ElleRated ★ 2.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
UsRated ★ 0.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 0.5
DuneRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5