Movies
Ratings
837
Bagdad CafeRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
CracksRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 1.0
Get OutRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.0
Water LiliesRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5