Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0