Movies
Ratings
666
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Cowboys & AliensRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 2.5
The MermaidRated ★ 2.5
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 1.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 1.5
The Mafia, The SalesmanRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 2.5
Beyond the ReachRated ★ 3.5
NakedRated ★ 2.5
Marvel One-Shot: Item 47Rated ★ 3.5
Wrong Turn 4: Bloody BeginningsRated ★ 2.0
Grave Encounters 2Rated ★ 3.0
Marvel One-Shot: All Hail the KingRated ★ 3.5
Julia's EyesRated ★ 2.5