Movies
Ratings
123
The World of LoveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5