Movies
Ratings
155
Stand by MeRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0