Titles you rated
The Liar and His LoverRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0