Titles you rated
UpgradeRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
ZombeaversRated ★ 1.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 2.5- Riddles of the SphinxRated ★ 2.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.0
Odd ThomasRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 2.5