Movies
Ratings
203
WonderRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
AllegiantRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
SwordfishRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Vertical LimitRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.0