Titles you rated
The TowerRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 2.0
BlindRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
40 Days and 40 NightsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5