Titles you rated
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.5- Gozen 3 ji no MuhouchitaiRated ★ 3.5
- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Taro's Candy HouseRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 2.0
GleeRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5