Series
Ratings
307
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
We Go Fast On TrustRated ★ 3.0
Back to SeventeenRated ★ 3.5
Dramatic Self-Help StrategyRated ★ 2.5
Blossom Dumping WorldRated ★ 3.0
The Last ImmortalRated ★ 4.5
Contractual LoveRated ★ 2.0
Fake It Till You Make ItRated ★ 4.5
The Love You Give MeRated ★ 2.5
Till The End of The MoonRated ★ 4.5
Emperor or GeneralRated ★ 2.5
Bride's RevengeRated ★ 2.0
My HeartRated ★ 2.5