Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Willy Wonka & the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.0
The Black PhoneRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0