Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 3.5