Titles you rated
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.0
General's SonRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 2.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 1.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The GameRated ★ 4.5
French KissRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Justice, My Foot!Rated ★ 5.0