Series
Ratings
35
Blue Mountain StateRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5- YuruYuriRated ★ 3.0
- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Digimon: Data SquadRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5