Titles you rated
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.5
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 2.0
Task Season 1Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.0
The Flash Season 5Rated ★ 2.5
The Flash Season 6Rated ★ 3.0
The Flash Season 7Rated ★ 3.0
Miss KingRated ★ 3.0
FBI: Most Wanted Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
StickRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Now & ThenRated ★ 2.5
King the LandRated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 4.0
ConvictionRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 추라이 추라이Rated ★ 2.5