Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Cheer Up, KoreaRated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5