Titles you rated
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Time of Eve: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Heaven Knows WhatRated ★ 3.0
HellraiserRated ★ 2.5
Captain Underpants: The First Epic MovieRated ★ 3.0
Dog ManRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 2.5
Mother!Rated ★ 2.0
LockedRated ★ 2.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.0
Red OneRated ★ 2.5