Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Lupin the Third: The Woman Called Fujiko MineRated ★ 3.5
ConstellationRated ★ 4.0
The BondsmanRated ★ 4.0
Secret LevelRated ★ 3.0- KiteRated ★ 3.5
WayneRated ★ 4.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Mysterious Girlfriend XRated ★ 5.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5