Titles you rated
JumongRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Marco PoloRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0