Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0