Movies
Ratings
1413
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 1.5
The World of LoveRated ★ 3.5
TrapRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
BasicallyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0