Series
Ratings
59
A je to!Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5- AccompliceRated ★ 3.5
The Trust: A Game of GreedRated ★ 3.0
The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 1.0- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
- The God of MusicRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0- AccompliceRated ★ 3.0
RugratsRated ★ 3.5- Fight ClubRated ★ 3.0