Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The Killing VoteRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0