Titles you rated
La La LandRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.0
JokerRated ★ 0.5
MoanaRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 0.5
CocoRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.5