Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0