Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5