Movies
Ratings
146
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.0
The Rugrats MovieRated ★ 3.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.5
Talladega Nights: The Ballad of Ricky BobbyRated ★ 1.0
Toy Story 3Rated ★ 1.0
PoltergeistRated ★ 3.0
Rumor Has It...Rated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Walk the LineRated ★ 3.0
StepmomRated ★ 3.5
Son in LawRated ★ 3.5
Georgia RuleRated ★ 4.0
Young GunsRated ★ 3.0
Varsity BluesRated ★ 3.0
MamaRated ★ 3.0
The PacifierRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 0.5
Bringing Down the HouseRated ★ 2.0
Divine Secrets of the Ya-Ya SisterhoodRated ★ 3.0