Movies
Ratings
184
UpRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0