Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
VenomRated ★ 0.5
Raise the Red LanternRated ★ 5.0
5 to 7Rated ★ 2.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 5.0
The ImmigrantRated ★ 2.5
The AviatorRated ★ 5.0
Donnie BrascoRated ★ 5.0
Mississippi BurningRated ★ 5.0
The Girl on the TrainRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The LunchboxRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0