Titles you rated
August RushRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0