Movies
Ratings
60
VenomRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
PaycheckRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0