Titles you rated
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The World is Still BeautifulRated ★ 4.0
Lupin the Third: Blood Seal - Eternal MermaidRated ★ 3.5
Lupin the Third: From Russia with LoveRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Last JobRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Mystery of the Hemingway PapersRated ★ 3.0
Lupin the Third: Voyage to DangerRated ★ 4.0
The One Being Sung: The False FacesRated ★ 2.5
The One Being Sung Season 1Rated ★ 4.0- 今日からマ王! 第一章Rated ★ 3.5
Silver SpoonRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.0
Brynhildr in The DarknessRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 2.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0- Curious George Season 1Rated ★ 3.0