Series
Ratings
11
Legendary Brave Swordsman YaibaRated ★ 4.0- 高校鉄拳伝タフRated ★ 4.0
Midori no MakibaōRated ★ 3.5
BerserkRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 5.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
One Piece Season 2: Entering into the Grand LineRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0
A Song to the SunRated ★ 5.0