Series
Ratings
35
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 3.0- Turn-A GundamRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Shaman KingRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
- ドラえもんRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0