Movies
Ratings
449
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
TwistersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
The Lost CityRated ★ 3.0