Movies
Ratings
29
3 IdiotsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
OasisRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0- BlackRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0