Titles you rated
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 5.0
Crimson TideRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
Mars Attacks!Rated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 2.0
Event HorizonRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0