Titles you rated
The KingRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5- The CureRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5