Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
ProtégéRated ★ 5.0
PoolRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
RayRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
VolverRated ★ 3.0