Titles you rated
Man of SteelRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5