Titles you rated
Yu-Gi-Oh! 5D'sRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.5
Black BooksRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
ArcherRated ★ 5.0
Schitt's CreekRated ★ 4.5
SeinfeldRated ★ 4.5
Space ForceRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 1.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0