Series
Ratings
72
Melo MovieRated ★ 0.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0