Titles you rated
The Third CharmRated ★ 2.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
You Are The Only OneRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
SeventeenRated ★ 5.0- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
- BeybladeRated ★ 2.5
My Little TelevisionRated ★ 0.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.0
SoulRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Dining TogetherRated ★ 0.5
Three BrothersRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0