Titles you rated
Fast FiveRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
National TreasureRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
SaltRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 1.0
Step UpRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0