Series
Ratings
232
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Prison PrincessRated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
Aharen Is IndecipherableRated ★ 2.5