Titles you rated
The MentalistRated ★ 4.0
Somebody SomewhereRated ★ 5.0
WaywardRated ★ 3.5
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 3.5
QuicksandRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 5.0- The Law According to Lidia Poët Season 2Rated ★ 3.5
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
When They See UsRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5