Movies
Ratings
105
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.0
GladiatorRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.0